Katılımevim ile ülkemizin tüm illerinden beğendiğiniz bir arabaya kavuşmanız çok kolaydır. Faizsiz sistemleri ile hizmet veren Katılımevim binlerce kişiyi otomobil sahibi yapmıştır. Ödemeleri kendi bütçenize göre ayarlayarak sizde vadeli araba alabilirsiniz.

Katılımevim Nedir

Katılımevim kurulduğu günden bugüne kadar aralıksız olarak hizmetlerine devam etmektedir. Faizden uzak taksitle araba almak isteyen kişilerin en güvenilir adresi olmuştur. Günümüzde para biriktirerek ev sahibi olmak ne kadar zorsa araba sahibi olmak da aynı derecede zordur. Senetle araba sahibi olmakta alternatif bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.

Katılımevim Kimin

Katılımevim’in sahibi Serdar Turhan’dır.

Katılımevim Yöntemleri

Satın alınacak araca kişi kendisi karar verir. Aracın ücretinin en az 20 en fazla ise 40 ay içinde ödenme zorunluluğu vardır. Kişinin bütçesi dikkate alınarak en münasip gruba dâhil edilmesi sağlanır. Grupta bulunan kişi sayısıyla ödenecek taksit tutarı eşitlenir. Sonrasında ise NOTER huzurunda çekilişler gerçekleşir. Faizsiz ev almak isteyen kişilere uygulanan prosedürün bir benzeridir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim firmasının kapısı tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına açıktır. Dileyen herkes bu sisteme dâhil olarak hayalini kurduğu arabasına kavuşabilir. Bilindiği üzere kredisiz ev ya da araba satın almak giderek zorlaştı. Bu nedenle Katılımevim kira öder gibi araba sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.

Katılımevim Araba

Katılımevim ile araba sahibi olmak sanıldığından çok daha kolaydır. Dilediğiniz arabayı bütçenizi dikkate alarak hazırlanacak olan ödeme yöntemleriyle araba sahibi olacaksınız. Ülkemizde para biriktirerek araba ve ev almak neredeyse olanaksız hale gelmiştir. İnsanlar çoğunlukla faizsiz ev kredisi alabilmek için çabalamaktadır. Faizsiz konut kredisi alarak nasıl ev sahibi olunuyorsa aynı metot kullanılarak otomobil sahibi de olunabilinmektedir.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim’in ülkemizin bir çok ilinde şubeleri bulunmaktadır. Beğendiğiniz her otomobili dilediğiniz şehirden alabilme şansına sahipsiniz. Katılımevim insanların hayallerini gerçek yapmaya devam ediyor.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.