Silivri İlçesi ev fiyatları konusunda oldukça büyük farklılıklar göstermektedir. Bölgede satılık ev aramaya başladığınızda eski ve yeni dairelerle müstakil evlerde fiyatlar değişiklik göstermektedir. Silivri’yi gezip görüp beğendiyseniz sizde bu bölgede ev sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu bölge İstanbul’un hem dışında hem de yakınlığından dolayı yaşamayı isteyebileceğiniz bir lokasyonda yer almaktadır.

Silivri’de yazlık olarak veya daimi oturmak için ev sahibi olmak isterseniz yeni veya ikinci el fark etmeksizin katılımevim ile görüşmeyi unutmayın. Konut fiyatları hakkında bankalardan aldığınız koşullara ve oranlara evet demeden önce faizsiz ev fiyatlarımız hakkında bizimle iletişime geçin. Konut kredisi oranlarımızı gördüğünüzde ev almak ne kadar kolaymış sizde fark edeceksiniz.

Silivri Bölgesi İstanbul’da Nerededir.

Silivri; İstanbulluların bir dönem yazlık olarak ev sahibi olmak istedikleri bölge iken günümüzde İstanbul’un hızlı büyümesine ayak uydurarak şehrin içerisine kısmen dâhil olmuş ilçelerden birisidir. Hala pansiyon işletmeciliğinin yapıldığı, deniz kenarında çay bahçelerinin olduğu, denizinin de kıyı şeridi olarak kullanılabildiği nadide İstanbul ilçelerinden sayılmaktadır. Zira doğal bir limana sahip olması bölgenin cazibesinin sürekliliğini sağlamaktadır.

Silivri İstanbul’a yaklaşık 60 km uzaklıkta olmasına rağmen İstanbul Havaalanına ve Sabiha Gökçen havaalanlarına İETT otobüsleriyle ulaşım olup şehirden uzak ama bir o kadar yakın yaşam alanıdır. Şehrin gürültüsünden uzak bir ev almak sizin de hayaliniz ise hala turizmden dolayı cazibesi yüksek olan ilçeden Katılımevim güvencesiyle kredisiz ev sahibi olmak için geç kalmadınız.

Silivri’de Yeni Ev Mi Eski Ev Mi Almalıyım?

Silivri doğal plajları sebebiyle İstanbullulara yazlık olarak da yıllardır hizmet vermekte olan bir ilçedir. Müstakil evlerin yoğunluğunun devam ettiği bölgede hızla yeni binalar da yükselmektedir. Bu bölgede kiralık ev fiyatları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra hem yaz, hem kış kalabileceğiniz ev sahibi olmak isterseniz Katılımevim danışmanlarımızla görüşmeyi ihmal etmeyin.

Sahibinden bile ev sahibi olmak istemeniz durumunda uygun oranlarla yanınızda olacağımıza emin olabilirsiniz. Şimdi sizde zaman kaybetmeden hiç faizsiz ev sahibi olabilmek için veya taksitle ev sahibi olmak için Katılımevim yatırım uzmanlarıyla görüşmeyi ihmal etmeyin. Sizin içinde mutlaka bütçenize uygun bir çözüm bizde vardır.