Katılımevim ev sahibi olmak isteyenleri hiçbir faiz uygulaması yapmadan hayallerine ulaştıran bir finansman şirketidir. Firma yardımlaşarak ev sahibi olmak amacı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Gelirleri küçük ama hayalleri büyük olan pek çok kişi için faizsiz ve peşinatsız, vade farksız hizmet veren firma önce müşterilerinin mutluluğunu gözetmektedir. Kira ödemekten yorulan ve ev sahipleri ile uğraşmaktan bıkan pek çok kişi için uygun ödeme planları ve kampanyaları ile firma oldukça ilgi görmektedir.

Her türlü kolaylığı sunan firma olası taksit ödeme dönemlerinde zorlanılması durumunda taksit dondurma seçeneği ile de müşterilerini ve hayallerini güvencesi ile korumaktadır. Firmanın her geçen gün büyüyen ailesine katıldığınız zaman evinizin garanti altında olduğunu hissederek çok daha kolay ödemelerinizi gerçekleştireceksiniz.

Katılımevim sistemine dahil olmak için 18 yaşından büyük, Türkiye vatandaşı olmak, ve kimliğiniz ile şubelere başvurmanız yeterlidir. Katılımevim ile istediğiniz şehirden ev sahibi olabilmektesiniz.

Katılımevim Giriş

Katılımevim sistemine giriş yapmak için ev almak hayalinizin olması ve katılım sözleşmesini imzalamanız yeterli olmaktadır. Sisteme dahil olduğunuz zaman özel olarak düzenlenen ödeme planınız ile kısa sürede ev sahibi olabilmektesiniz.

Ödeme planınıza göre oluşturulacak olan guruplar ve belirlenen sistemler ile kısa zamanda kendi evinizde yaşamaya başlayacaksınız.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim evim evim güzel evim demek isteyen tüm müşterileri için farklı seçenekler sunmaktadır. Bu nedenle hesaplamalarınız ev almak istediğiniz şehir, ödeme yapacağınız taksit miktarları ve dahil olacağınız ödeme planlarına göre değişim göstermektedir. Bu nedenle en doğru hesap planı şubelerden alanında uzman kişilerce verilecektir.

Katılımevim Kampanya

Katılımevim her dönem farklı kampanyalar ile ön plan çıkmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.