Taksitle ev sahibi olup kendi evlerinde hayatını geçirmek isteyenlerin en büyük düşüncesi alacakları evin finansmanını nasıl sağlayacaklarıdır. Konut kredisi maddi birikimi olamayan kişilere ev alırken finansman sağlayamamakta aynı zamanda konut kredisi faiz oranlarının yüksek olması da ev sahibi olmak kişileri konut kredisi dışında seçenek aramaya zorlamaktadır. Kredisiz, peşinatsız ve faiz oranı olmadan, bütçeye uygun taksitlerle ev sahibi olmanın eb güvenilir yolu Katılımevim sistemidir. Farklı ödeme seçenekleri ve farklı ev finansman modelleri ile Katılımevim birçok kişiyi ev sahibi yapmıştır.

Katılımevim Giriş

Katılımevim’in bütçesine ve gelirine uygun olan finansman modeli ile ev almak isteyen kişiler öncelikle satın almak istedikleri evin değerini belirlemeliler. Ne kadar tutarda ev alacağına karar veren kişi evrak hazırlama formaliteleri ve prosedürler olmadan Katılımevim’e başvuru yapar. Yaygın şube ağı bulunan Katılımevim’in kendisine en yakın şubesine başvuran kişi kendisine uygun modeli seçerek sisteme dahil olur.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim zaten cazip olan ev finansmana modellerinin yanında yılbaşı, dini bayramlar ve milli bayramlar gibi özel günlerde üyelerine ve yeni üye olacak kişilere cazip fırsatlar ve kampanyalar düzenlemektedir. Böylece daha çok kişiye ulaşmakta ve daha çok kişinin ev sahibi olma hayalini gerçekleştirmektedir.

Katılımevim Avantajları

Peşinat vermeden, faiz ödemeden ve kredisiz ev sahibi olmanın güvenilir yolu olan Katılımevim’de tahmin edilenden ve planlanandan kısa sürede ev sahibi olunmaktadır. Sisteme dahil olan kişi eğer taksitleri ödemede zorluk yaşarsa ödemelerini bir süre dondurabilir daha sonra kaldığı yerden devam edebilir. Yer ve lokasyon sorunu olmadan Türkiye’nin her yerinden Katılımevim ile istenilen ev alınabilir.

Portal da yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.