Ülkemizde birçok kişi kendi evini alma ve kiradan kurtulma hayalleri kurmaktadır. Ancak yeterli peşinatları bulunmadığı için çoğu kişi için bu sadece hayal olarak kalmaktadır. Bununla birlikte bu hayallerin gerçekleşmesi için katılım modeli ile kullanıcılara fırsatlar sunan Katılımevim çözüm olmaktadır. Üstelik peşinatsız olduğu gibi faiz gibi ekstra ödemeler de olmadan.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olma sistemlerinden olan Katılımevim ile ev sahibi olmak oldukça kolay. Kadınların altın günü mantığına benzer bir şekilde işleyen sistem oldukça basittir. Aynı tutarlarda ödeme yapabilecek kişileri bir araya getirerek her ay birinin ev sahibi yapılması sağlanmaktadır. Üstelik ev tutarınız ne ise onu ödeyerek herhangi bir masraf yapmadan evinize sahip olabilirsiniz.

Katılımevim Giriş

Ev sahibi olmanın en basit ve kolay yolu Katılımevim’den geçmektedir. Faizsiz ve peşinatsız üstelik kira öder gibi uygun taksitlerle ev sahibi olmak için Katılımevim sistemine giriş yapmalısınız. Katılımevim sistemine giriş yapmakta ev sahibi olmak kadar kolay. Bu organizasyonu sağlayabilmesi için talep edilen organizasyon ücretini ve belirlediğiniz evi almak için gerekli olan ilk taksiti ödeyerek Katılımevim sistemine giriş yapabilirsiniz.

Katılımevim Hesaplama

Klasik yöntemlerde banka kredisi ile alınan evlerde dosya masrafı, faiz gibi çeşitli ekstra maliyetler çıkarılmaktadır. Bunun için oldukça karmaşık hesaplamalarla ödeme planları oluşturulmaktadır. Katılımevim ile evinizin bedeline göre hesaplanan yaklaşık olarak % 10 olan organizasyon ücreti hesaplanmaktadır. Bununla birlikte ev almak için dahil olacağınız modeli belirleyerek paketinize göre aylık ödeme tutarınız hesaplanmakta ve ödeme planınız oluşturulmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.