Katılımevim, faizsiz ev almak isteyen kişilere hizmet vermekte olan finansal kaynak sağlayan bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Katılımevim ile yalnızca gayrimenkul değil aynı zamanda otomobil sahibi de olabilmektesiniz. Kira öder gibi ev satın alabileceğiniz sistemlere katılarak sizde hayalini kurmuş olduğunuz ev ya da arabaya kavuşabilirsiniz.

Katılımevim Nedir

Katılımevim ile bankalara, banka kredilerine veya kişisel borçlara bulaşmanıza gerek kalmaz. Kurulduğu günden bu güne kadar Katılımevim hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Peşinatsız ev sahibi olmanın en kolay yolunu vatandaşlarımıza göstermiştir. Kira ödemekten bıkan, artık benimde bir evim olsun isteyen vatandaşlarımız Katılımevim şirketinin sunmuş olduğu fırsatlara mutlaka göz atmalılar.

Katılımevim Kimin

Şirketin sahibi olan kişi Serdar Turhan’dır. Serdar Turhan ve Katılımevim yurttaşlara faizsiz konut kredisi sağlayarak ev sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim şirketinin geliştirdiği 3 farklı tasarruf sistemi mevcuttur. Sisteme katılmak isteyen kişiler öncelikle kendilerinin uygun bulduğu ve bütçelerinin el verdiği sistemi tespit etmeleri gerekmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir

T.C vatandaşı olan herkes bu sisteme katılabilmektedir. Sisteme dâhil olunurken herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Faizsiz ev kredisi almak isteyen kişiler Katılımevim’i gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirler.

Katılımevim Örnek Hesap Tablosu

Katılımevim şirketinde ev almak isteyen kişinin bütçesine en uygun yöntem tercih edilir. Satın almak istediğiniz evin organizasyon bedeli ve tutarı toplanır ve ödeme işlemi gerçekleştireceğiniz vade zamana bölünür. Ev almak Katılımevim ile oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Katılımevim Araba

Katılımevim sadece konut sektöründe hizmet vermez. Konut sektörünün yanında insanlara araba alımı noktasında da yardımcı olmaktadır. Küçük birikimlerinizi değerlendirerek Katılımevim aracılığıyla taksitle araba alma şansını yakalayabilirsiniz. Senetle araba ve vadeli araba da yine Katılımevim’in sunmuş olduğu olanaklardır.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim Türkiye’nin bir çok ilinde şubesi bulunmaktadır. Bu şubeleri ziyaret ederek aklınıza takılmakta olan tüm soruları sorabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.