Kredisiz ve faiz oranı olmadan ev almanın mümkün olduğunu gösteren sistem Katılımevim ile birçok aile ev sahibi olmuş ve kendi evlerinde huzurla yaşamaya başlamışlardır. Kira öder gibi taksitle ev almak isteyenlerin konut kredisi kullanmak dışında alternatif ev finansmanı sağlayan Katılımevim ister peşinatlı ister peşinatsız ev alma fırsatı vermektedir. Maddi birikim yapmak peşinat biriktirmek için ev sahibi olma hayallerini ertelemek zorunda kalanlar Katılımevim’in ev finansman seçenekleri sayesinde ertelemeden ev sahibi olmaktadırlar.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Ev sahibi olacak kişilerin ödeyebilecekleri taksit tutarlarına göre farklı finansman seçenekleri bulunan Katılımevim’de herkese uygun bir ev finansmanı vardır. Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model olmak üzere dört farklı modelden ev sahii olmak isteyenlere uyacak mutlaka ir model bulunmaktadır. Rahat Model bu finansman modelleri içinde en çok tercih edilen modeldir. Aylık taksit tutarlarını katılımcının belirlediği Rahat Modelde bu sistemde buluna kişiler arasında çekilen kura da her ay bir kişi ev sahibi olmaktadır. Kura katılımcıları aklında soru işareti kalmaması açısından noter huzurunda yapılmaktadır. Katılımcılar ödeyebilecekleri taksit tutarına göre ve peşinatlı/peşinatsız seçeneklerine göre diğer finansman modellerinden birini tercih etmektedirler.

Katılımevim Giriş

Ev alacak kişileri evrak hazırlama derdinden ve prosedürlerden kurtarmak için Katılımevim sistemine dahil olmak için kimlik belgesi yeterlidir. Türkiye genelinde bulunan 15 şubesinden en yakın olan Katılımevim şubesine gidip kendinize uygun olan finansman modeli ile istediğiniz yerdeki istedğiniz evi alabilirsiniz. Katılımevim ve Evim Evim konusunda uzman ve güvenilir şirketler olarak birçok aileyi ev sahibi yapmıştır.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim finansman modelleri ile ev sahibi olmak isteyen ve peşinatı olan kişiler peşinat ödeyip daha az taksit ödemesi yapıp ev sahibi olabilirler. Peşinat ödeyecek maddi durumu olmayan kişiler de peşinatsız ev alma seçeneklerini seçebilirler. Katılımevim’in uzman danışman kadrosu ile kişinin bütçesine en uygun ödeme planı hazırlanmaktadır.

Katılımevim Kampanyaları

Farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı veren Katılımevim de ev finansmanı ile birlikte araç finansmanı da sağlanmaktadır. Kredisiz, faizsiz ve peşinatsız araba sahibi olmak isteyenlerin de ilk tercihi Katılımevim olmaktadır.