Gayrimenkul ve taşıt türleri için faizsiz olarak finans sağlayan Katılımevim şirketi, ev sahibi olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Şirketin belli sistemlerine dahil olarak finans fonuna kaydolan müşteriler faiz ve ek masraflar ödemden ev sahibi olabilmektedir. Katılımevim firması ev alımları dışında arsa, arazi ve araba gibi tüm ihtiyaçlarınıza finansman sağlayabilmektedir. Dar gelirli ailelere de hizmet veren firma, kişilere kendi ödeme planını oluşturma fırsatı vererek çeşitli kolaylıklar sağlar.

Katılımevim firmasına başvurarak ev sahibi olmak isteyen kişilerin gelir durumunu belgelemesi gerekmektedir. Çeşitli gelir gruplarına göre ödeme yöntemleri olan firma ile iletişime geçilerek en uygun ödeme modeli seçilebilir. Firmanın kendisine ait çeşitli sistemleri bulunmaktadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim firmasının her türlü gelire sahip olan kişilere özel birçok yöntemi bulunmaktadır.

Katılımevim Giriş

Katılımevim şirketine giriş yapmak isteyen kişilerin kendilerine en yakın şubelere başvurması gerekmektedir. Firmanın istediği belgeleri temin ettikten sonra en uygun ödeme yöntemleri ile ev alabilmek mümkündür. Evim Evim ile faiz ve vade farkı ödemeden ev sahibi olmak mümkündür.

Katılımevim Hesaplama?

Katılımevim ile ev ve araba sahibi olmak isteyen kişileri bekleyen çeşitli ödeme yöntemleri vardır. Alınmak istenen gayrimenkulün değeri ve ödenecek peşinat miktarına göre hesaplamalar değişiklik göstermektedir. Ödeme tabloları bulunan şirket, grup sayısına, taksit miktarına ve evin değerine göre hesaplamalar yapmaktadır.

Katılımevim Kampanyaları

Çeşitli kampanyalar yapan Katılımevim, müşterilerine en uygun hizmeti vermeye çalışmaktadır. En erken teslimat fırsatlarından yararlanmak isteyen kişilerin firma ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.