Faizsiz yatırım firmalarından Katılımevim klasik firmaların ev, araba ve arsa gibi işlemlerinin yanında oldukça geniş imkanlar sağlamaktadır. Katılımevim’in diğer avantajları ise çocuğunuzun eğitimi, evlilik ihtiyaçlarınız ve tatil gereksinimleriniz içinde yanınızda olması. Klasik firmalara göre oldukça fazla hizmet sunan Katılımevim öne çıkmaktadır. Üstelik peşinat ödeme zorunluluğu da bulunmadan ev alma imkanı sunulmaktadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Ev almak isteyen kişileri bir araya getirerek her ay birini ev sahibi yapmaktadır. Bu organizasyonu gerçekleştirirken organizasyon ücreti dışında bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Faizsiz ve peşinatsız ev almak isteyenlerin güvenle başvurabileceği ve sektörün yeni modeller sunan adresi Katılımevim sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Katılımevim Giriş

Oldukça uygun şartlarda faiz ve peşinat gerektirmeden dar ve orta gelirli ailelerin de ev sahibi olması için avantajlar sağlamaktadır. Faizsiz ev sahibi olmanız için yapmanız gereken Katılımevim sistemine giriş yapmak.

Katılımevim Hesaplama

Faizsiz yatırım fırsatlarından Katılımevim kampanyaları ile ev almak oldukça kolay. Peşinat gerektirmeyen, faiz ve ara ödeme zorunluluğu bulunmayan Katılımevim ile kira öder gibi taksitlerinizi ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. 18 aydan 366 aya kadar taksitlendirme seçenekleri ile oldukça uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz. Katılımevim hizmet bedeli ise evinizin tutarına oranlar belirlenmektedir.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim ile ev sahibi olmak isteyenlere faizsiz, peşinatsız ve ara ödemesiz ev alma imkanları sunuluyor

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.