Ev sahibi olmak isteyenler ya paralarının bir kısmını biriktirmek zorunda kalırlar ya da kredi çekerek, bankadan destek alarak bu isteklerini gerçekleştirmeye çalışırlar. Genellikle bu sistemlerden en rağbet göreni Katılımevim sistemidir. Amaç kişinin faiz ödemeden istediği yerden ev alarak, faizsiz bir şekilde ev sahibi olmasını sağlamaktır.

Bu sistemlerden birisini seçmek gerekiyor. Katılım Evim ile sizler de ev almanın kolaylığını yaşayacaksınız. Ev almak sizler için de bir kolaylık olsun.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılım Evim ile ev sahibi olmak isteyenler ayrıcalıklı bir sistemle karşı karşıya kalırlar. Peşinatlı veya peşinatsız almak istediğiniz evin değerini belirliyorsunuz. Daha sonra 200 aya kadar taksitlendirme seçeneği bulunan Katılım Evim ile bütçenize göre ödemeyi talep ettiğiniz taksit imkanı belirlenir. Faizsiz bir sistem ile ev almak herkes için büyük şanstır.

Katılımevim Giriş Nasıl Sağlanır?

Sistemin içine dahil olabilmek için Katılım Evim merkez veya şubelerini arayıp faizsiz, kredi kullanmadan, sizlerin belirleyeceği miktarlarda taksitlendirme seçeneklerini müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz. Seçilen sistemlere göre koşullar sağlandığı takdirde sizler de ev sahibi olmak için Katılımevim ile tanışmış olursunuz. Bu sistem ev almak isteyen kişilerin en büyük destekçisidir.

Katılımevim Hesaplama Nedir?

Katılım Evim ile hesaplama bilgisayar tarafından sağlanıyor. Sizler Katılımevim sistemi için başvurduğunuz ve uygun görüldüğü takdirde sizlere bir ödeme planı çıkarılır. Faizsiz bir şekilde ne kadarlık ev almak istiyorsanız ne kadar sürede taksit yapılacağı belirleniyor. Taksitinizin kaç ay olduğu, grupta kaç kişinin olduğunu belirtir. Ödeme yaptığınız sürece gruptaki kişilerin ödediği taksit alınacak bir ev parasını belirliyor. Ev sahibi isteyenlerin tercihidir.

 Katılımevim Kampanyaları Nelerdir?

Faizsiz ev ve araba alabiliyorsunuz. Üstelik vadenin ortasında ev sahibi veya araba sahibi olabiliyorsunuz. Emniyet güçlerine özel fırsatlar sunuluyor. Ev almak isteyenler için yaza özel fırsatlar da mevcut.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.