Dünya genelinde sık bir şekilde uygulanan bir sistem ile insanların konut ve araba sahibi olmasını sağlayan firma, yıllardır sektörde kurumsal yapı anlayışı ile insanları hayalleri ile buluşturmaktadır. Faizsiz ev kredisi nasıl alınabilir diye düşünenler için adeta bir umut ışığıdır.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim tamamen faizsiz ev, araba ve arsa sahibi olma fırsatı sunan, taksit ödemelerini tasarrufa dayalı şekillendirmiş olan bir firmadır. Taksitle ev alabildiğiniz gibi taksitle araba da alabilmektesiniz. Sistem bünyesinde kira öder gibi rahat bir şekilde istediğiniz ev ya da araba size sunulmaktadır.

Katılımevim Kimin?

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman Sistemi ile atağa geçen ve sayısız kişiyi ev ve araba sahibi yapan Katılımevim 2017 yılında kurulmuş bir firma olup bugüne kadar binlerce aileyi peşinatsız ev ve taşıt sahibi yapmıştır. Katılımevim, Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim’den faizsiz ev sahibi olmak isteyenler için üç ayrı yöntem belirlenmiştir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir

Katılımevim’den ev almak ve otomobil sahibi olmak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı faydalanabilmektedir. Sunulmuş olan yöntemlerden faizsiz bir şekilde faydalanmak mümkündür. Kişi kendi gelir durumuna göre en avantajlı yöntemi belirleyerek hayallerinde ev ya da arabaya kavuşabilir.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Kişinin ihtiyacı olan fon tutarı belirlendikten sonra işleme başlanır. Örnek vermek gerekirse 80 bin olabilir, 150 bin olabilir… Bu tamamen kişinin arzusuna kalmıştır. Ardından grup vade seçimi yapılarak tablo çıkarılır ve kişi bu tabloya göre ödeme planını oluşturur.

Katılımevim Araba

Tıpkı konutta olduğu gibi Katılımevim’den vadeli araba da faizsiz bir şekilde alınabilmektedir. Teslimat öncesi taksitler belirlenen vadeye göre sabitlenme işlemi yapılır. Relax adlı modelde mola verme hakkı da vardır. Türkiye’de ilk defa geliştirilen bu modelde zorlanmadan araba taksiti ödenebilmektedir. Ayrıca senetle araba seçenekler için de şube ile görüşebilirsiniz.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim’in Türkiye’nin bir çok ilinde şubesi bulunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen herkes dilediği bir şube ile görüşebilir.