Tatil kokan projeleri ile Denizli konut projeleri oldukça modern yapılara sahiptir. Kızılelma inşaat tarafından yapımı tamamlanmış, Kentpark Sarayköy 2+1 ve 3+1 daireleri ile sürekli tercih edilmektedir. Sizlerde ev sahibi olmak için bu konutları genel olarak tercih edebilirsiniz. 86 m2 ve 125 m2 aralığında olan bu konutlar oldukça popülerdir.

Sosyal alanlara ulaşımı sağlayan bu konutlara kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Kira ödemekten sıkışmış, yeni ev almak isteyen bireyler uygun ödeme seçenekleri ile Katılımevim üzerinden bu konutları satın alıyor. Açık yüzme havuzu, çocuklar için oyun alanı, çocuklar için havuz, yeşil alan ve daha birçok sosyal hizmeti ile rağbet görmektedir.

Evora Denizli

2018 Eylül ayında tamamlanan Evora Denizli, herkesin tercihi olmayı başarmıştır. 208.000 TL’den başlayan fiyatlar ile herkesi peşinatsız ev sahibi yapmaktadır. En yüksek 859.000 TL fiyatları bulunan daireler de içeriği ile lüks bir hayat sunmaktadır. Denizli merkezde yer alan bu konutlar, yaşam kalitenizin farklı olarak artmasına neden olmaktadır.

Teknik yapı ile adim atılan bu proje farklı detaylara yer vermektedir. Emlak konut işbirliği ile yapılan bu konutlar bölgede yer alan en modern yapılardan birisidir. Evinizde sıkılmadan yaşamaya başlayabilir, sokağa çıkamasanız bile evlerinizde yer alan özel alanlar ile sıkılmadan eviniz de vakit geçirebilirsiniz. Çocuk oyun alanları, gölet ve yeşilliğin uyumu artık hayatınızda yer alacak.

Loca Şirinköy

Denizli’de yer alan bu proje 1.800.000 TL fiyatları ile piyasada yerini alıyor. Villa daire yapısı ile tatil alanlarını sizlere sunmaktadır. 364 m2 alanlarda yer alan bu villalar, özel güvenlik sistemleri ile oldukça popülerdir. Özel spor salonları, oyun alanları, sauna ve birçok hizmeti ile oldukça popülerdir. Güzel bir yaşam alanı tercih ederseniz, Loca Şirinköy tam olarak sizlere göre.

Katılımevim hayallerinize ortak olacak, tercih ettiğiniz konut projelerine sahip olmak artık çok kolay olacak. Peşinat ödemeden Kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Katılımevim ile sıra dışı evlere kura sistemi ile sahip olacaksınız. Loca Şirinköy konutları ile tatil alanlarını hissedeceksiniz. Kredisiz olarak bu evlere sahip olabilirsiniz.