Farklı ve modern projeleri ile Çanakkale Konut Projeleri ile oldukça popülerdir. Yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihi MediGarden 4, merkezde yer almaktadır. 50 ve 40 m2 aralığında dairelere yer veren bu proje 1+1 hizmeti vermektedir. 126.000 TL başlangıç fiyatları ile herkese kolaylık sağlayacaktır. Sizlerde ev sahibi olmak için başvuru yapabilirsiniz.

Kolay ödeme ve taksitleri için Katılımevim üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. 170 adet bağımsız daire ile hayatınıza fark katabilirsiniz. Mim inşaat tarafından yapılan bu konutlar geniş hizmetleri ile oldukça ünlüdür. Ayrıca Hastaneye ve çevreye yakın bu konutları dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Kolay ödeme ve peşinatsız başlangıçlar için katılımevim şubesine gidebilirsiniz.

Park Palace Esenler

Çanakkale Kutlu inşaat ile yapım aşaması tamamlanmış, Park Palace Esenler merkezde yerini alıyor. 3+1 daire seçenekleri ile herkesin tercihi olan bu konutlar oldukça popülerdir. Bu konutlar özel otoparkları ve güvenlik önlemleri ile herkesin tercihi olmaktadır. Merkezi doğal gaz sistemi ile bu yapılarda kişi hissetmeyeceksiniz. Özel montajlı daireler, sesi geçirmeyen yapılara sahiptir.

Sizlerde Park Palaceile konforu en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Dayanıklı ürünlerden yapılan bu konutlara kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Katılımevim sayesinde düşük taksit imkanları ile bu yapılara kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Hayatınıza en özel yatırımları Çanakkale konutları ile yapabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek için beklemenize gerek kalmayacak.

Effect Konutları

Çanakkale merkezde yer alan Effect konutları ortama modern bir görünüm sağlıyor. 170.000 TL başlangıç fiyatları ile birbirinden özel dairelere sahip olabilirsiniz. 1+1, 2+1, 3+1 dairelere kolay ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Esenler mahallesinde yer alan bu konutlar, sizlere mutluluk verecek.  Her bir konut 64 ve 10ü m2 arasında değişiklik göstermektedir.

Başlangıç fiyatları 170.000 TL olduğundan bu yapılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Katılımevim üzerinden bu konutlara peşinatsız ev seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Effect konutları sayesinde huzurlu yaşantıya dahil olabilirsiniz. İş stresinden uzak, özel konutlarda, doğa ile iç içe bir yaşantıya sizlerde sahip olacaksınız. Ev almak için yaptığınız hayalleri yabana atmayın. Artık hayallerinize daha yakın olacaksınız.