Doğası ile herkesin tercihi Bolu özel konut projelerine ile fark katıyor. İsra Group ile meydana getirdiği V Orman, görenleri hayran bırakıyor. Orman temalı bu konutlar ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Bolu özel orman alanları ve yeşillikleri ile huzurlu bir yaşama adım atıyor. Sizlerde popüler Orman konutlarından birine sahip olabilirsiniz.

Orman konutları, 2021 Aralık ayında tamamlanmayı bekliyor. 210.000 TL başlangıç fiyatları ile her kesime hitap etmektedir. Villa, 1+1 ve 2+1 yapıları ile herkesin beğenisini toplamıştır. Mudurnu’da yer alan bu konutlar doğayı ayaklarınızın altına seriyor. Hayallerinizi kapsayan bu konutlara Katılımevim ile sahip olabilirsiniz. Renkli doğayı ve huzuru sizlere sunuyor.

V Orman Apart

Geniş konutları ile V orman projesi, herkese farklı hizmet veriyor. Zevkinizi yansıtacağınız apart ile tatillerde burada kalabilirsiniz. Konforu en üst düzeye çıkaran bu yapı, özel dayanıklı malzemeden elde edilmiştir. Bu evlerde yaşamak sizlerin de çok hoşuna gidecek. Katılımevim ile senetle ev sahibi olmak isterseniz, bu konutları tercih edebilirsiniz.

Bu konutları senetle her ay uygun taksitler üzerinden kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Otel odaları veya daire olarak V orman konutlarında yaşayabilirsiniz. Beş yıldızlı konforu bu yapılarda uzun süre sağlamaya hazır olun. Katılımevim ile peşinat ve kredi derdi ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Vade seçeneğine dahil olmadan dilediğiniz kadar evinizi ödeme rahatlığı sağlayacaksınız.

V Orman Alışveriş Merkezi

Çok yönlü hizmetlere yer veren V Orman, yaşam alanlarına farklı anlamlar katmaktadır. Geniş alışveriş merkezleri, fırın, oyuncak mağazaları, teknoloji, doğal ürünler, et ve süt ürünleri, şifahane, tekstil ve daha birçok hizmet ile herkese ayak uydurmaya devam etmektedir. V Orman konutları size bütçe olarak uygun gelmeyebilir, uygun bütçenize destek katılımevim sayesinde olacaktır. İstediğiniz konutu almak için peşinat olmasa da olur.

Siz katılımevim üzerinden başvuru yapın, gerisini katılımevim kolaylıkla halledecektir. Özel fiyatlar ve ödeme koşulları ile peşinatsız ev sahibi olmak artık çok kolay. Yakın zamanda tamamlanacak bu projeye dahil olmak için en yakın katılımevim şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.