Katılımevim, iş yeri, arsa ve ev gibi gayrimenkullerin ülkemiz ekonomik şartlarına göre en cazip şekilde satın alınmasını olanaklı kılmaktadır. Katılımevim bünyesine katılan kişiler Türkiye’nin her şehrinden dilediği satılık evi ya da arsayı alabilmektedir. Katılımevim ile ev sahibi olmak artık çok kolay. Sizde peşinatsız ev ve arsa almak isterseniz Katılımevim ile iletişim kurabilirsiniz.

Katılımevim Nedir

Katılımevim, kira ödemekten bıkan ve bir ev satın almak isteyen herkese tamamen faizsiz, hiçbir fark ödemeden ve tasarrufa dayalı olarak kira öder gibi ev sahibi olma modeli sunmaktadır. Ev almak isteyen vatandaşlarımız Katılımevim sayesinde ülkemizin şartları göz önüne alındığında en cazip koşullarla ev sahibi olmaktadırlar.

Katılımevim Kimin

Katılımevim şirketinin sahibi Serdar Turhan’dır. Serdar Turhan faizsiz ev ve araba alımı sektöründe üs düzey idarecilik yapmıştır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim üyelerine 3 farklı tasarruf sistemi sunmaktadır. Faizsiz ev kredisi almak isteyenler Katılımevim ile iletişime geçebilirler.

Katılımevim Katılım Şartları

Katılımevim firmasının müşteri hususunda herhangi bir sınırlamaya gitmemektedir. Faizsiz konut kredisi almak isteyen herkes Katılımevim’e müracaat edebilir. Türkiye şartlarına göre en uygun ev Katılımevim’den alınır.

Katılımevim Örnek Hesap Tablosu

Katılımevim’de tasarruf programlarına dâhil olunur ve bütçenize göre ödeme yapabileceğiniz taksit tutarını kendiniz belirlersiniz. 20 kişilik tasarruf programına da katılabilirsiniz, 480 kişiliğe de katılabilirsiniz. Buna siz karar vereceksiniz. Bu programlardan birine katıldığınızda ödeyeceğiniz taksit tutarı da belirlenmiş olur.

Katılımevim Araba

Katılımevim sadece gayrimenkuller için faizsiz ve peşinatsız kredi vermemektedir. Benzer bir yöntemi araba alımı içinde uygulamaktadır. Katılımevim ile otomobil sahibi olmak da çok kolay. Senetle araba almanız için yine sistemlere katılmanız gerekir. Vadeli araba ve taksitli araba da Katılımevim’in sunmuş olduğu olanaklardır.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim çok köklü bir kuruluştur ve neredeyse ülkemizin tüm kentlerinde şubeleri vardır. Şubeleri ziyaret ederek aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.