Hayatınızı en özel alanlarda geçirmek isterseniz, Bayburt Konut Projeleri sizleri bekliyor. Sıra dışı Bayburt Görkem Evleri ile ev sahibi olmak isteyeceksiniz. Özellikli yapılar ile evler artık daha kullanışlı oluyor. 2016 yılında yapılmış bu projeler oldukça rağbet görmektedir. Betonarme yapısı ile depreme oldukça dayanıklıdır.

Katılımevim üzerinden Bayburt Konut projelerine peşinatsız olarak elde edebilirsiniz. Sizlerde peşinatsız ev sahibi olmak için, katılımevim üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Katılımevim ile en uygun konut projelerine dahil olabilir ve kampanyalara katılabilirsiniz. 12 konut sayısı ve 1 bloktan oluşan bu proje birçok kişinin hayalini süslemeye devam ediyor.

Bayburt Görkem Evleri

2015 yılımda yapımı tamamlanan Bayburt Görkem Evleri, her yaşa ve her kesime hitap etmektedir. Kompozit kaplama olan bu yapılar, oldukça popülerdir. Sıra dışı görünümleri ve modern yapıları ile herkesi kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Halen satışı devam eden bu proje 5 adet dükkana yer vermektedir. Kapalı otopark sayesinde araçlarımız açıkta kalmayacak. Merkeze yakın olan bu evler, hemen teslim imkanı sağlamaktadır.

Toplu taşımaya oldukça yakın olan bu evler, kolay ulaşımı sağlayan özel evlerdir. Yeşil alan sayesinde, doğa ile baş başa kalma fırsatı bulabilirsiniz. 2.329 m2 inşaat alanı ile bu konutlar geniş alanlara yer vermektedir. 7 gün 24 saat boyunca özel güvenlik sistemleri bu alanlarda sürekli aktif olmaktadır. Bu alanlara sizlerde kredisiz ev seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Katılımevim Bayburt Konut Projeleri

Bayburt’ta yer alan birçok konut projesi her bireyin hayalini süslemeye devam ediyor. Konutların özellikli yapıları ve yaşam alanları herkesin beğenisini kazanmıştır. Katılımevim sizlere en güzel fırsatları sunarak, kolay bir şekilde ev sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Ev sahibi olmanın en özel hali katılımevim üzerinde sizleri bekliyor. Hayatınıza farklılık katacak bu firma sizlere hayalinizde olan evleri sunmaktadır.

Kolay ödeme, peşinatsız ödeme ve Kredisiz sistem ile Katılımevim sayesinde evinizi şimdiden alabilirisiniz. Kura sistemi ile Bayburt konutlarında yerinizi alabilirsiniz. Geç kalmadan hayalinizde yer alan eve kolay olarak sahip olacaksınız. Kısaca faiz oranları olmadan evinizi rahatlıkla alabilirisiniz.