Turistik yapısı ile oldukça modern Bartın, farklı bölgelerde yer alan konut projeleri ile herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Omia İnşaat tarafından tasarlanan ve yapımı tamamlanan Bedesten Evler 2 Prestige oldukça popülerdir. Sizlerde en özel Prestige konutlarına kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Aralık 2019’da yapılmış bu proje 199 TL başlangıç fiyatları ile sunulmaktadır.

2+1, 3+1 daire seçenekleri ile geniş kesime hitap etmektedir. 115 m2 ve 140 m2 alanlardan oluşan bu daireler farklı özellikleri ile yer almaktadır. Sizlerde katılımevim sayesinde daha hızlı ev sahibi olabilirsiniz. Bu projelere başvurmak için katılımevim ile iş birliği yapabilirsiniz. 6500 m2 alsan üzerinde bulunan bu yapılar birçok aileye hitap etmektedir.

Bedesten Evler Kum

Omia İnşaat birçok projeye imza atarak herkesin beğenisini toplamıştır. Amasra Bartın üzerinde yer alan bu konutlar, 99.000 TL üzerinden başlayan fiyatlar ile hizmet veriyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri ile Bedesten Evler oldukça özelleşmiş konutlara sahiptir. Anında teslim seçenekleri ile dilediğiniz konutlara kiradan kurtulmak için sahip olabilirsiniz.

Amasra’da yer alan bu proje normal dairelerin yanında, dublex dairelere de yer veriyor. Özel güvenlik sistemi, oyun alanları, farklı spor alanları, bahçe alanları, havuz, jeneratör sistemleri ile oldukça popülerdir. Sizlerde Bedesten Evler ile hayatınıza farklı bir canlılık katabilirsiniz. Sağlam yapıları ve 1. Sınıf malzemeleri ile depreme dayanıklıdır.

Bedesten Evler 2

Oldukça popüler Bedesten Evler 2 herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Çok yönlü daireleri ve yeşil alanları herkesin yaşamak için tercih ettiği bölgelerdir. Sıcak yuvanıza bu projeler ile hayat vereceksiniz. Katılımevim ile Balıkesir’de yer alan özel projelerden yaralanabilirsiniz. Bu projelere uygun ödeme sistemleri ve taksitli ödeme planları ile sahip olabilirsiniz. Peşinat olmadan da kolaylıkla bu evlere sahip olabilirsiniz.

Bedesten Evler 2 evlerine kredisiz ev seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Sadece katılım payı ödeyerek, peşinat olmadan, zahmetsizce ev sahibi olabilirsiniz. Sizi Mutlu edecek ve hayallerinize kavuşmanıza yardımcı olacak katılımevim ile dilediğiniz projeye sahip olabilirsiniz. Sakin ve huzurlu yaşam alanlarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.