Özel turistik konumu ile Balıkesirherkese hitap ediyor. Oldukça popüler konut projeleri ile herkesi senetle ev sahibi yapıyor. Özdil kent konut projeleri ile yaşam standartlarınızı yükseğe taşıyacaksınız. 150 m2 ve 220 m2 alanlarda yer alan daireler herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Hemen teslim fırsatları ile dilediğiniz konuta anında sahip olabilirsiniz.

Konut almak ve yatırım yapmak isteyenlere her zaman yardımcı olan katılımevim oldukça popülerdir. Özel ödeme yöntemleri ile herkesin tercihi olmayı başarmıştır. 3+1 daire seçenekleri ile bahçeli evler bölgesinde modern olarak tasarlanmış yapılardır. Otopark, yüzme havuzu, oyun alanları, spor alanları, yeşil alan ve birçok aktivite bu projelerde yerini alıyor.

Novada Edremit

Balıkesir’in en özel semtlerinden biri olan Edremit farklı projeleri ile oldukça ünlüdür. Edremit üzerinde yer alan Novada kaliteli yapıları ile herkese ayak uyduran projedir. İzmir ve Çanakkale karayolu üzerinde bulunan bu proje 2015 yılında yapılmıştır. Birçok insanın farklı yönlerde ihtiyaçlarına ortak olan Novada taksitle ev sahibi olacaklar için sarılmayı bekliyor.

Sizlerde kolaylıkla ev sahibi olmak için Novada Edremit projelerini tercih ederek, katılımevim üzerinden tercih edebilirsiniz. Büyük çevresi ve geniş insan nüfusu ile Edremit’e renk ve canlılık katacak bu proje herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. Sizlerde bu proje üzerinden Her ay uygun taksit imkanları ile ödeme yapabilirsiniz.

Prestij Life Altınoluk

Canlı ve modernliği sayesinde görenlerin beğenisini kazanan proje oldukça popülerdir. Hemen teslim sayesinde, ev alacaklara kolaylık sağlayacaktır. 675.000 TL başlangıç fiyatları ile ödeme kolaylığını herkese sağlıyor. 115 m2 daire büyüklükleri ile ferah bir yaşantı sağlamaktadır. Özel yaşam alanları  ve akıllı villa tekniği ile hayatınıza çok büyük bir fark katıyor. Villa tercih edenler katılımevim üzerinden diledikleri projeye sahip olabiliyor.

Anında teslim sayesinde sizlerde kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Geniş hizmetleri ile popüler olan katılımevim Prestij Life Altınoluk yapılarını sizlere sunacaktır. Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer alan bu proje tatil sevenleri ve doğa severleri bir araya getirmeye devam ediyor. Doğa ile baş başa bir yaşam herkesin hakkı.