Sizi heyecanlandıracak konut projeleri, Adana ile fark atıyor. Adana özel konut projeleri ile çeşitli bölgelerde özel yaşam alanları sağlıyor. En özel evleri üzerinde barındıran Adana, Lotus Towers ile bireylere ilham oluyor. Bozkırlar inşaat tarafından yapımı biten bu proje, ev sahibi olmak isteyenlerin tercihi olmayı başarmıştır.

7.800 m2 üzerinde yer alan bu proje geniş kesimlere hitap etmektedir. Tereddüt etmeden katılımevim ile bu konutlara sahip olabilirsiniz. Esrarengiz hizmetleri ile peşinatsız ev alacaklara kolaylık sağlayacaktır. Sizlerde kolaylıkla bu projelere dahil olmak için katılımevim üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 4+1 daire seçenekleri ile Lotus konutları sizleri bekliyor.

Bahçekent Konutları

Adana’nın en özel konutları arasında yer alan Bahçekent, hemen teslim seçenekleri ile herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Doğayı sevenlerin tercihi olan bu konutlar, modern yapısı ve mimarisi ile görenleri etkilemeyi başarmıştır. Sosyal yaşantınıza renk katacak bu evlere katılımevim üzerinden kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Geniş odaları ve ferah balkonları ile yaz aylarında eve girmek istemeyeceksiniz.

Sıra dışı ortamları ile 5+1 dairelere kolaylıkla peşinat ödemeden sahip olabilirsiniz. Konforlu daireleri ve özel odaları ile oldukça popüler. Keyifli ve rahat zaman geçirmek için, bu evleri tercih edebilirsiniz. 400.000 TL başlangıç fiyatları ile bu konutlara kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Katılımevim ile vade farkı olmadan Bahçekonutları üzerinden kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Faizsiz Ev İmkanı

Krediler her zaman bireyleri zor durumda bırakmaktadır. Kredi ödemeleri, fazla faiz ödemeleri he bireyi sıkıntıya sokmaktadır. Son zamanlarda popüler olan katılımevim faiz ve kredi sunmadan bireylere ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Kolaylıkla tercih edeceğiniz bu firma oldukça güvenilirdir. Güvenli olarak başvuru yapabilirsiniz. Zamanınızı ve paranızı kredi ile harcamayın. Kolay ödeme seçenekleri sunan katılımevim ile kazançlı çıkacaksınız.

Özel projelere yer veren Adana ile birçok konut projesine kredisiz ev kampanyası ile sahip olabilirsiniz. Kredi sorunu yaşamadan, faizli geri ödeme sıkıntısı yaşamadan, kolay ödeme imkanları bulacaksınız. Ev alırken sorun yaşamadan katılımevim üzerinden ev sahibi olmanın dayanılmaz ayrılacağına ortak olabilirsiniz.