İnsanlar ev ve otomobil almak adına pek çok sıkıntılı yöntemlere başvuruyorlar. Çoğu zaman bütçeleri yetmiyor ve taksitlerde zorlanabiliyorlar. İşte bu gibi sıkıntılardan insanları kurtarmak için kurulan Katılımevim isteyen herkesi faizsiz ve kolay taksitlerle ev sahibi yapıyor. Ayrıca vadeli araba seçeneklerinden de yararlandırıyor.

Katılımevim Nedir?

Ev ya da araba sahibi olmak isteyenlerin ekstra maliyetler omzuna binmeden, kira öder gibi, faiz ya da vade farkı gibi sıkıntılar yaşamadan diledikleri mülk ya da araca sahip olmalarını sağlayan sistemdir. Küçük birikimlerin tasarrufa dönüştüğü bu sistemde herkes ev ya da taksitle araba sahibi olabiliyor. Bu sayede faizsiz ev kredisi derdine düşmeye de gerek kalmıyor.

Katılımevim Kimin?

Faizsiz Finans araçlarına olan ihtiyacına çözüm getirme adına Katılımevim markası ile piyasa giren Katılımevim Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim ile peşinatsız ev ya da araba sahibi olmak isteyenler üç farklı yöntemden bütçelerine en uygununu seçerek işleme başlayabilirler.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup ev ya da araç sahibi olmak isteyen herkes Katılımevim faizsiz ev avantajlarından faydalanabilir. Başvuracak kişi kendi gelir durumuna göre dilediği kampanyadan yararlanabilir.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Hedefevimde bir ev almak isteyen kişi için örnek hesaplama tablosu çıkarmak istersek eğer evin değeri 100 bin TL ise ve peşinat yok ise ilk taksin 1.000 TL’dir. Teslim sonrası taksit 1000 TL ve grup kişi sayısı 100 ise toplam taksit sayısı 100’dür. Çalışma maliyetinin 7.800’den hesaplandığını düşünürsek toplamda 107.800’e ev sahibi olmuş olacaksınız. Yani faizsiz konut kredisi açısından oldukça avantajlı durumda olacaksınız.

Katılımevim Araba

Katılımevim sayesinde sadece ev ya da arsa değil, araç da alabiliyorsunuz. Tıpkı evde olduğu gibi araç alacak olanlar için de farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Türkiye’de ruhsatlı tüm otomobil ve diğer araçlar Katılımevim sistemi ile alınabilmektedir. Senetle araba alabilir miyim diye soran binlerce kişi Katılımvim’e başvuruyor.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim şubeleri her geçen gün artmaktadır. Size en yakın Katılımevim şubesine başvurarak dilediğiniz ev ya da araca sahip olabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.